Розвиток компетенцій ХХІ століття в навчальних проектах
Розвиток компетенцій ХХІ століття в начальних проектах - це колекція з 8 курсів із 4-6 модулями у кожному курсі. Ця навчальна програма надає вчителям чіткі та практичні шляхи розвитку навичок ХХІ століття, зокрема навички використання цифрових технологій зі своїми учнями. Дизайн освіти ХХІ-го століття для освітян ґрунтується на методології дослідження, що лягає в основу свторення ефективного навчального проекту, який допомагає викладачам розвивати компетенції учнів через звичну навчальну діяльність. Повна серія з 8 курсів складається з 20 годин відео та матеріалів для самстійного читання та самооцінки.
Курс 1: вступ
Цей курс дає загальний огляд основних навичок ХХІ століття, серед яких комунікативна компетенція, колективна робота, формування знань, самоорганізація, вирішення проблем реального світу та інновації, а також використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освіті. На цьому курсі ви дізнаєтесь, як виглядає освітній процес у ХХІ столітті, та як застосування інноваційних освітніх практик сприяє розвитку навичок ХХІ століття в учнів та студентів.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 2: колективна робота
Цей курс допоможе розширити ваше сприйняття поняття "колективна робота". Ви навчитесь планувати заняття, на яких студенти зможуть розвинути свої навички співпраці. В цьому курсі ви познайомитесь з ключовими елементами колективної роботи, та навчитесь визначати, чи відповідає урок певному виміру.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 3: комунікативна компетенція
Цей курс розкриває концепцію комунікативної компетенції, та допомагає педагогам створювати навчальні завдання, направлені на розвиток цієї надважливої навички у студентів.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 4: формування знань
На цьому курсі ви познайомитесь з елементами навички формування знань, яка допомагає студентам поглиблювати свої знання, вчитись поєднувати знання з різних областей, та використовувати їх на практиці.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 5: навички самоорганізації
На цьому курсі ви познайомитесь з концепцією самоорганізації, що включає в себе навички роботи над довгостроковими проєктами, вміння студентів планувати власну роботу, а також вміння викладача створювати для студентів можливості переглядати роботу відповідно до відгуків.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 6: вирішення реальних проблем та інноваційне мислення
Цей курс розкриє наше розуміння навички вирішення проблем, а також ключові елементи цієї навички, які варто мати на увазі під час створення навчальних завдань. Також на цьому курсі ви дізнаєтесь, як створювати для студентів можливості визначати та оцінювати реальні життєві проблеми, розробляти власні варіанти вирішення цих проблем, та пробувати втілювати їх на практиці.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 7: використання ІКТ в навчальному процесі
Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) твердо зайняли своє місце в усіх сферах нашого життя, і освіта не є виключенням. В сфері освіти ІКТ часто використовуються для здобуття та поширення інформації та знань. Цей курс особливо підкреслить необхідність використання ІКТ для трансформації освітнього досвіду студентів, а також для самостійного створення та дизайну нової інформації.
ДИВИТИСЯ КУРС

Курс 8: використання методів 21CLD на практиці
Цей курс відкриває можливості для рефлексії та оцінювання своїх робочих практик, а також діяльності інших викладачів, за допомогою практичних завдань та активітетів. Розвиток навичок рефлексії та обзервації стане важливою складовою професійного розвитку, адже вони допоможуть вам продовжувати невпинно вдосконалювати вашу професійну практику використання ІКТ для розвитку навичок ХХІ століття у ваших студентів.
ДИВИТИСЯ КУРС
Організатори
до завдань компанії входить розвиток ринку програмного забезпечення, просування продуктів Microsoft, локалізація новітніх технологій компанії та реалізація соціальних проєктів на території України
м. Київ
бул. Лесі Українки, 30В
Тел: +38 (050) 435-32-91
certiport@dinternal.com.ua
Ми працюємо з 9.00 до 18.00