Autodesk Certifications

Сертифікація від Autodesk - кваліфікації, які допоможуть дизайнерам, інженерам та виробникам досягти успіху на будь-якому етапі своєї кар'єри. Розпочати можна з кваліфікаційних іспитів Autodesk Certified User для підвищення академічного успіху, підготовки до коледжу чи кар'єрного поступу.

Наступний крок – іспити для отримання кваліфікації Autodesk Certified Professional, що засвідчать ваш професійний розвиток.

Підготуватись до іспиту вам допоможуть навчальні матеріали та пробні тести.

Шлях до сертифікації
Навчальний курс
Пробний іспит
Мiжнародний iспит
Іcпити Autodesk
Autodesk Certified User (ACU) Certification
ACU - це визнаний у галузі сертифікат, який може ефективно розпочати кар'єру студентів в галузі дизайну, інженерії та виробництва. Здобуття цього рівня сертифікації під час навчання додасть студентам впевненості.
Зареєструватися на іспит
Autodesk Certified Professional (ACP) Certification
Сертифікація ACP призначена для студентів та професіоналів, які хочуть вийти за межі рівня ACU. Сертифікація на професійному рівні демонструє набір навичок, який гарантує, що сертифіковані особи виділяються серед своїх конкурентів в рамках кар'єрного зростання.
Зареєструватися на іспит
Autodesk AutoCAD
Сертифікація Autodesk Certified User (ACU) в AutoCAD підтверджує навички початкового рівня, необхідні для використання програмного забезпечення AutoCAD: створення та розробка креслень, редагування об'єктів, робота з макетами тощо.
Зареєструватися на іспит
Autodesk Inventor
Сертифікація Autodesk Inventor Certified User (ACU) демонструє знання початкового рівня, що включають створення, модифікацію, форматування та спільний доступ до 2D-ескізів, перегляд та анімацію збірок, створення презентацій та малюнків тощо.
Зареєструватися на іспит
Autodesk Fusion 360
Сертифікація Autodesk Certified User (ACU) в Autodesk Fusion 360 демонструє навички розробки продуктів за допомогою інструментів 3D CAD, CAM та CAE.
Зареєструватися на іспит
Autodesk Revit
Сертифікація Autodesk Certified User (ACU) Revit демонструє знання початкового рівня з використання програмного забезпечення в архітектурі, дизайні інтер'єру та управлінні будівництвом.
Зареєструватися на іспит
Autodesk Maya
Сертифікований користувач Autodesk з кваліфікацією Autodesk Certified User (ACU) Maya демонструє навички тривимірної анімації, необхідні для успіху у різноманітних галузях.
Зареєструватися на іспит
Autodesk 3ds MAX
Сертифікований користувач з кваліфікацією Autodesk Certified User (ACU) Maya демонструє навички тривимірної анімації, необхідні для успіху в різноманітних галузях.
Зареєструватися на іспит
Exam Objectives
Мови іспитів: уточнюйте у адміністратора центру тестування за тел +38 050 435 32 91
Тривалість: 50 хв.
Більше інформації ( перейдіть за посиланням )
Навчальні матеріали Autodesk
Підготовка студентів до сертифікації - це велика відповідальність, тож нехай Certiport полегшить та ефективніше виконає вашу роботу завдяки відомим навчальним матеріалам та практичним тестам. Certiport пропонує чудові навчальні матеріали, які допоможуть вам підготувати студентів до сертифікованих іспитів Autodesk Certified User та Autodesk Certified Professional.
Ціни
Autodesk Certified Professional (ACP) Іспит
1900 грн
ACP Іспит з можливістю перескладання
2200 грн
ACP Іспит з можливістю перескладання + пробний іспит
3100 грн
Autodesk Certified User (ACU) Іспит
1450 грн
Autodesk Certified User (ACU) Іспит з можливістю перескладання
1700 грн
ACU Іспит з можливістю перескладання + пробний іспит
2200 грн
Реєстрація на іспит
Маєте запитання щодо навчальних матеріалів та іспиту?
Відправляйте заявку на консультацію