Microsoft Certified Fundamentals

Microsoft Certified Fundamentals (MCF) – міжнародна сертифікація, із якою ви розпочинаєте свій кар'єрний шлях в галузі інженерії штучного інтелекту (AI), обробки й аналізу даних (Data Science) та хмарних обчислень.

Підготуватись до іспиту вам допоможуть навчальні матеріали та пробні тести.

Шлях до сертифікації
Навчальний курс
Пробний іспит
Мiжнародний iспит
Іcпити MCF
Azure Fundamentals (AZ-900)
Іспит Azure Fundamentals (AZ-900) призначений для кандидатів, які хочуть продемонструвати основні знання щодо переваг використання хмарних сервісів загалом та хмарної моделі програмного забезпечення як послуги (SaaS). Цей іспит також оцінює знання кандидата про можливі переваги, отримані завдяки впровадженню хмарних послуг Microsoft 365.
Зареєструватися на іспит
Microsoft 365 Fundamentals (MS-900)
Цей іспит призначений для кандидатів, які хочуть продемонструвати основні знання щодо міркувань та переваг використання хмарних сервісів загалом та хмарної моделі програмного забезпечення як послуги (SaaS), а також можливі переваги, отримані завдяки впровадженню хмарних послуг Microsoft 365.
Кандидати повинні мати необхідні знання, щоб рекомендувати рішення, що відповідають загальним організаційним ІТ-проблемам та диференціювати рішення Microsoft 365 від конкурентів на ринку. Кандидати також повинні мати фундаментальні знання щодо пропозицій та можливостей підтримки для організацій, а також оптимізації ліцензування для економічної ефективності.
Зареєструватися на іспит
Microsoft Dynamics 365 Fundamentals (MB-901)
Цей іспит охоплює питання позиціонування та переваг впровадження Dynamics 365. Кандидати мають розуміти функціональні можливості Dynamics 365 та хмарних обчислень Microsoft, а також мати загальні знання або відповідний досвід роботи в IT-середовищі. Також необхідно базове розуміння бізнес-сценаріїв та досвід вирішення вимог безпеки, ділових, юридичних аспектів ІТ-проектів.
Зареєструватися на іспит
Microsoft Power Platform Fundamentals (PL-900)
Кандидати іспиту - це користувачі, які прагнуть підвищити продуктивність праці за допомогою Power Platform, автоматизуючи основні бізнес-процеси із Power Automate та виконуючи базовий аналіз даних із Power BI. Кандидати повинні розуміти принципи оптимізації роботи через створення додатків Power Apps, а також потужних чат-ботів за допомогою Power Virtual Agents.
Зареєструватися на іспит
Microsoft Azure AI Fundamentals (AI-900)
Цей іспит - це можливість продемонструвати знання з базового використання машинного навчання (ML) та штучного інтелекту (AI), а також способів їх застосування на Azure. Він призначений для кандидатів як з досвідом роботи в технічній, так і нетехнічній сферах.

Кандидати на цей іспит повинні мати базові знання з машинного навчання (ML) та штучного інтелекту (AI) та відповідних служб Microsoft Azure. Інформатика та досвід розробки програмного забезпечення не потрібні, проте деякі загальні знання з програмування стали б у пригоді.
Зареєструватися на іспит
Microsoft Azure Data Fundamentals (DP-900)
Цей іспит призначений для кандидатів, які починають працювати з даними в хмарних сховищах.
Кандидати для цього іспиту повинні володіти базовими знаннями та основними концепціями роботи з даними та того, як вони реалізовані за допомогою служб даних Microsoft Azure, а також повинні бути знайомі з концепціями реляційних та нереляційних даних, різними типами навантажень даних, такими як транзакційні чи аналітичні.
Зареєструватися на іспит
Exam Objectives
Мови іспитів уточнюйте у адміністратора центру тестування:
+38 050 435 32 91
Тривалість: 50 хв.
Більше інформації ( перейдіть за посиланням )
Навчальні матеріали Microsoft Certified Fundamentals
Безкоштовні навчальні матеріали для базових сертифікаційних іспитів Microsoft Certified Fundamentals Ви можете знайти на навчальному веб-сайті Microsoft.
Ціни
Microsoft Certified Fundamentals (MCF) Іспит
2900 грн
MCF Пробний іспит
1100 грн
MCF Іспит з можливістю перескладання
3400 грн
Реєстрація на іспит
Заповніть заявку, щоб отримати можливість скласти іспит МCF за ціною 1450 грн замість 2900