Microsoft Technology Associate
Почніть кар'єру у сфері технологій!

Сертифікація Microsoft Technology Associate (MTA) – це можливість підтвердити фундаментальні знання та уміння студентів і кандидатів на працевлаштування, які прагнуть побудувати кар'єру в області комп'ютерних технологій та програмування.

Іспит MTA перевіряє широкий спектр важливих навичок у трьох основних напрямках: розробник, фахівець бази даних і ІТ- фахівець.
Підготуватись до іспиту вам допоможуть навчальні матеріали та пробні тести.

Шлях до сертифікації
Навчальний курс
Пробний іспит
Мiжнародний iспит
Іспити MTA
Mobility and Device Fundamentals
Exam 98-368
Кандидати на цей іспит повинні мати основні навички та базові знання щодо пристроїв Windows та мобільності. Він може слугувати першим кроком для складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
Очікується, що кандидати мають практичний досвід роботи з пристроями Windows, мережами на базі Windows, Active Directory, продуктами проти зловмисних програм, брандмауерами, мережевими топологіями та пристроями, а також мережевими портами.
Security Fundamentals
Exam 98-367
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з інформаційної безпеки. Іспит Security Fundamentals може слугувати кроком до складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з Windows Server, мережами на базі Windows, Active Directory, продуктами проти зловмисного програмного забезпечення, брандмауерами, мережевими топологіями та пристроями, мережевими портами.
Networking Fundamentals
Exam 98-366
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з використання мережевих систем. Іспит Networking Fundamentals може слугувати кроком до складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
Кандидати на складання цього іспиту повинні мати практичний досвід роботи з операційною системою Windows Server, мережами на базі Windows, інструментами управління мережею, DNS, TCP/IP, розуміти механіку процесу розпізнавання доменних імен, а також протоколи та топології мереж.
Windows Server Administration Fundamentals
Exam 98-365
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з адміністрування операційної системи Windows.
Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з Windows Server, мережами на базі Windows, Active Directory, управлінням обліковими записами Windows, а також інструментами та принципами відновлення системи.
Windows Operating System Fundamentals
Exam 98-349
Кандидати, що прагнуть скласти цей іспит, повинні володіти основними принципами роботи операційної системи Windows у середовищі Windows 10.
Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з операційною системою Windows, стаціонарними комп'ютерами та віртуалізацією додатків.
Database Administration Fundamentals
Exam 98-364
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити початковий рівень знань та умінь роботи з базами даних – включаючи реляційні бази даних, такі як Microsoft SQL Server або Windows Azure SQL Database.
Кандидатам рекомендовано мати теоретичні знання про роботу вищезазначених технологій, а також мати практичний досвід роботи з ними.
Introduction to Programming Using Java
Exam 98-388
Цей іспит початкового рівня направлений на розробників програм та додатків на мові програмування Java.
Кандидати на складання цього іспиту повинні мати теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування Java, знати її властивості та можливості, а також розуміти, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код Java.
В іспиті використовується код Java SE, а також синтаксис, сумісний із Java 6 SE останнього релізу.
Introduction to Programming Using HTML and CSS
Exam 98-383
Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код мовами програмування HTML та CSS, структурувати дані, використовуючи елементи HTML, а також створювати та використовувати стилі за допомогою CSS.
Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовами програмування HTML та CSS, знання їх властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код HTML та CSS.
Introduction to Programming Using JavaScript
Exam 98-382
Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код JavaScript, використовувати типи даних, що підтримуються JavaScript, а також розпізнавати та писати код JavaScript для логічного вирішення заданої проблеми.
Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування JavaScript, знання її властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код JavaScript.
Introduction to Programming Using Python
Exam 98-381
Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код Python, розпізнавати типи даних, що підтримуються Python, а також розпізнавати та писати код Python для логічного вирішення заданої проблеми.
Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування Python, знання її властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код Python.
HTML5 Application Developer Fundamentals
Exam 98-375
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні навички використання HTML5 для розробки клієнтських програм, що застосовуються на сучасних пристроях з підтримкою управління за допомогою сенсорного екрану (комп'ютерах, планшетах, смартфонах). Хоча HTML зазвичай сприймається як веб-технологія, що візуалізується в браузері для створення інтерфейсу користувача, цей іспит сфокусовано саме на використанні HTML5, CSS3, та JavaScript для розробки клієнтських програм.
Перед складанням іспиту, кандидати повинні досконало оволодіти знаннями на вищезазначені теми, а також мати практичний досвід, пов'язаний з цими технологіями, який можна отримати, пройшовши відповідний курс підготовки, або опрацювавши практичні тренінги та зразки, доступні у Microsoft Developer Network або Microsoft Visual Studio.
Software Development Fundamentals
Exam 98-361
Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні навички розробки програмного забезпечення. Перед складанням іспиту, кандидати повинні досконало оволодіти базовими знаннями на теми, зазначені в посібнику з підготовки.
Кандидати на складання цього іспиту повинні мати теоретичні знання та практичний досвід роботи з відповідними технологіями, який можна отримати, пройшовши відповідний курс підготовки, або опрацювавши практичні тренінги та зразки, доступні у Microsoft Developer Network або Microsoft Visual Studio.
Exam Objectives
Мови іспитів: уточнюйте у адміністратора центру тестування:
+38 050 435 32 91
Тривалість: 45-50 хв.
Більше інформації ( перейдіть за посиланням )
Навчальні матеріали МТА
Windows Operating System Fundamentals Exam 98-349
Навчальний курс Windows Operating System Fundamentals від компанії LearnKey - це ідеальний курс для тих, хто хоче навчитися керувати Windows 10 та набути навичок, необхідних для складання іспиту MTA 98-349. Курс було оновлено, щоб включити функції Windows 10 та видалити будь-які функції з Windows 7, які не підтримуються у Windows 10, аби ваші знання та навички були максимально релевантними.
Курс складається з 5 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • конфігурацію та обслуговування операційної системи Windows 10
 • встановлення та оновлення клієнтських систем
 • керування програмами, файлами, папками та пристроями
Навчальний курс MTA Windows OS Fundamentals – це:
 • 150+ хвилин відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок у віртуальному робочому середовищі
 • інтерактивний словник з можливістю персоналізації через використання флеш-карток
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 19 годин.
Windows Server Administration Fundamentals
Exam 98-365
Навчальний курс Windows Server Administration Fundamentals від компанії LearnKey - це ідеальний курс для тих, хто хоче навчитися керувати Windows Server та набути навичок, необхідних для складання іспиту MTA 98-365.
Курс складається з 5 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • конфігурацію та обслуговування операційної системи Windows 10
 • встановлення та оновлення клієнтських систем
 • керування програмами, файлами, папками та пристроями
Навчальний курс MTA Windows Server Administration Fundamentals – це:
 • 150+ хвилин відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок у віртуальному робочому середовищі
 • інтерактивний словник з можливістю персоналізації через використання флеш-карток
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 18 годин.
Software Development Fundamentals 98-361
Навчальний курс Software Development Fundamentals від компанії LearnKey - це ідеальний курс для тих, хто хоче отримати базові знання з розробки програмного забезпечення та набути навичок, необхідних для складання іспиту Microsoft Technology Associate 98-361.
Курс складається з 9 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • основи об'єктно-орієнтованого програмування
 • створення веб-додатків та програм для стаціонарних комп'ютерів
 • основи роботи з базами даних
Навчальний курс МТА Software Development Fundamentals – це:
 • 150+ хвилин відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 7 годин.
Database Administrator Fundamentals 98-364
Навчальний курс Database Administrator Fundamentals від компанії LearnKey – це ідеальний курс для тих, хто прагне оволодіти початковим рівнем знань та умінь роботи з базами даних – включаючи реляційні бази даних, такі як Microsoft SQL Server або Windows Azure SQL Database, а також допоможе підготуватись до іспиту MTA 98-364.
Курс МТА Database Administrator Fundamentals складається з 4 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • таблиці баз даних та типи даних
 • фільтрацію, сортування, об'єднання даних
 • нормалізацію схем баз даних та нормальні форми
 • принципи безпеки та відновлення баз даних
Навчальний курс МТА Database Administrator Fundamentals – це:
 • 4 навчальних модулі
 • 25+ відео уроків
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 13 годин.
Networking Fundamentals 98-366
Навчальний курс Networking Fundamentals від компанії LearnKey орієнтований на тих, хто хоче отримати базові знання та навички з використання мережевих систем. Цей курс також покращить перспективи працевлаштування, а також підготує студентів до складання іспиту з основ мережевих технологій MTA (98-366).
Курс складається з 3 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • види мереж та мережеві топології
 • мережеві комутатори, роутери та способи передачі даних
 • інтернет-протоколи ipv4, ipv6, TCP/IP
Навчальний курс МТА Networking Fundamentals – це:
 • 15+ відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 11 годин.
Security Fundamentals 98-367
Навчальний курс Security Fundamentals від компанії LearnKey орієнтований на тих, хто хоче вивчити основи безпеки операційної системи. Цей курс також покращить перспективи працевлаштування для тих, хто намагається зайняти позицію в ІТ-підтримці початкового рівня з деякими основними вимогами щодо безпеки, а також підготує студентів до складання іспиту з основ безпеки MTA (98-367).
Курс складається з 4 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • рівні захисту
 • безпеку операційної системи
 • мережеву безпеку та захисне програмне забезпечення
Навчальний курс МТА Software Development Fundamentals – це:
 • 20 відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 19 годин.
Mobility and Device Fundamentals 98-368
Навчальний курс Mobility and Device Fundamentals - це ідеальний курс для тих, хто хоче вивчити основи мобільності пристроїв та набути навичок, необхідних для складання іспиту MTA 98-368.
Курс складається з 5 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • розуміння конфігурацій пристроїв
 • хмарні служби та безпеку даних
 • доступ до даних та управління ними
Навчальний курс МТА Mobility and Device Fundamentals – це:
 • 150+ хвилин відео-уроків
 • інтерактивний робочий зошит
 • 60+ проектних робіт
 • додаткові матеріали для вивчення
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 40 годин.
HTML5 Application Development Fundamentals 98-375
Навчальний курс HTML5 Application Development Fundamentals від компанії LearnKey дає студентам чітке ознайомлення з HTML5, який складається з трьох основних напрямків: мова розмітки гіпертексту (HTML), каскадні таблиці стилів (CSS3) та JavaScript. Крім того, цей курс охоплює життєвий цикл додатків, що важливо знати веб-розробникам для найкращого планування, дизайну, коду, тестування, перевірки та розгортання програм HTML5, а також готує студентів до іспиту MTA 98-375.
Навчальний курс МТА Introduction to Programming using HTML and CSS – це:
 • 7 годин відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • інтерактивний робочий зошит
 • 70+ проектних робіт
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 40 годин.
Introduction to Programming using Python 98-381
Навчальний курс Introduction to Programming using Python від компанії LearnKey - це ідеальний курс для тих, хто хоче вивчити Python, дуже універсальну мову програмування, яка може використовуватися для роботи веб-сайтів, побудови ігор та навіть програмного обладнання. Цей курс також є чудовим курсом для когось, хто не є початківцем у програмуванні, оскільки багато розглянутих тем є основними темами програмування, які добре переносяться на інші мови програмування. Теми курсу безпосередньо відображаються на іспиті MTA 98-381 і допоможуть тим, хто хоче покращити свої можливості працевлаштування у сферах використання мови Python.
Курс складається з 6 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • типи даних та операторів
 • рішення та петлі
 • введення та виведення даних
 • документацію та структуру коду
 • усунення несправностей
Навчальний курс МТА Introduction to Programming using Python – це:
 • 15 відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • інтерактивний робочий зошит з проектними роботами
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 20 годин.
Introduction to Programming using JavaScript 98-382
Навчальний курс Introduction to Programming using JavaScript від компанії LearnKey - це відмінний курс для тих, хто хоче отримати базові вступні навички програмування мовою JavaScript. З тем курсу студенти чітко побачать, як JavaScript використовується для розширення існуючих веб-сторінок. Крім того, цей курс охоплює матеріал з іспиту з МТА 98-382 і допоможе тим, хто хоче покращити свої можливості працевлаштування у сферах проектування та створення веб-сторінок.
Курс складається з 5 модулів:
 • вивчення операторів, ключових слів та методів JavaScript
 • використання змінних, типів даних та функцій
 • реалізація рішень та циклів
 • взаємодія з DOM (Document Object Model) та взаємодія з формами
Навчальний курс МТА Introduction to Programming using JavaScript – це:
 • 20+ відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • інтерактивний робочий зошит з проектними роботами
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 29 годин.
Introduction to Programming using HTML and CSS 98-383
Навчальний курс Introduction to Programming using HTML and CSS від компанії LearnKey - це відмінний курс для тих, хто прагне здобути навички працевлаштування в галузі веб-розробки. Матеріал охоплює цілі на іспиті з МТА 98-383, що забезпечує надійну сертифікацію початкового рівня.
Зокрема, курс має дві окремі частини: HTML (мова розмітки гіпертексту), яка включає основи HTML, структурування документів та мультимедійну презентацію, та CSS (каскадні таблиці стилів), що включає основи CSS та стилізацію веб-сторінок.
Навчальний курс МТА Introduction to Programming using HTML and CSS – це:
 • 15+ відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • інтерактивний робочий зошит з проектними роботами
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 26 годин.
Introduction to Programming using Java 98-388
Навчальний курс Introduction to Programming using Java від компанії LearnKey - це ідеальний курс для тих, хто хоче навчитися кодувати на Java, потужній об'єктно-орієнтованій мові програмування. Цей курс також допоможе студентам підготуватися до здачі іспиту MTA 98-388 та покращить перспективи працевлаштування на будь-яку посаду з розробки програмного забезпечення, що вимагає навичок кодування Java
Курс складається з 5 модулів, з яких ви дізнаєтесь про:
 • типи даних та змінні
 • управління потоком
 • об'єктно-орієнтовані принципи програмування
 • компіляцію та налаштування коду
Навчальний курс МТА Introduction to Programming using Java – це:
 • 150 хвилин відео-уроків
 • відпрацювання отриманих навичок через практичні завдання
 • інтерактивний робочий зошит з проектними роботами
 • можливість відслідковувати власний прогрес впродовж курсу
Загальна тривалість навчального курсу із використанням усіх матеріалів - 17 годин.
Ціни
Microsoft Technology Associate (MTA) Навчальний курс
2200 грн
MTA Пробний іспит
1100 грн
Microsoft Technology Associate Іспит
1500 грн
MTA Іспит з можливістю перескладання
1900 грн
MTA Навчальний курс + пробний іспит + іспит
4320 грн
Реєстрація на іспит
Заповніть заявку, щоб отримати можливість скласти іспит МТА за ціною 750 грн замість 1500