Microsoft Technology Associate
Почніть кар'єру у сфері технологій!

Сертифікація Microsoft Technology Associate (MTA) – це можливість підтвердити фундаментальні знання та уміння студентів і кандидатів на працевлаштування, які прагнуть побудувати кар'єру в області комп'ютерних технологій та програмування.

Іспит MTA перевіряє широкий спектр важливих навичок у трьох основних напрямках: розробник, фахівець бази даних і ІТ- фахівець.
Підготуватись до іспиту вам допоможуть навчальні матеріали та пробні тести.

Шлях до сертифікації
Навчальний курс
Пробний іспит
Мiжнародний iспит
Іспити MTA
 • Mobility and Device Fundamentals
  Exam 98-368
  Кандидати на цей іспит повинні мати основні навички та базові знання щодо пристроїв Windows та мобільності. Він може слугувати першим кроком для складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
  Очікується, що кандидати мають практичний досвід роботи з пристроями Windows, мережами на базі Windows, Active Directory, продуктами проти зловмисних програм, брандмауерами, мережевими топологіями та пристроями, а також мережевими портами.
 • Security Fundamentals
  Exam 98-367
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з інформаційної безпеки. Іспит Security Fundamentals може слугувати кроком до складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
  Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з Windows Server, мережами на базі Windows, Active Directory, продуктами проти зловмисного програмного забезпечення, брандмауерами, мережевими топологіями та пристроями, мережевими портами.
 • Networking Fundamentals
  Exam 98-366
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з використання мережевих систем. Іспит Networking Fundamentals може слугувати кроком до складання іспитів Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
  Кандидати на складання цього іспиту повинні мати практичний досвід роботи з операційною системою Windows Server, мережами на базі Windows, інструментами управління мережею, DNS, TCP/IP, розуміти механіку процесу розпізнавання доменних імен, а також протоколи та топології мереж.
 • Windows Server Administration Fundamentals
  Exam 98-365
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні знання та навички з адміністрування операційної системи Windows.
  Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з Windows Server, мережами на базі Windows, Active Directory, управлінням обліковими записами Windows, а також інструментами та принципами відновлення системи.
 • Windows Operating System Fundamentals
  Exam 98-349
  Кандидати, що прагнуть скласти цей іспит, повинні володіти основними принципами роботи операційної системи Windows у середовищі Windows 10.
  Очікується, що кандидати матимуть практичний досвід роботи з операційною системою Windows, стаціонарними комп'ютерами та віртуалізацією додатків.
 • Database Administration Fundamentals
  Exam 98-364
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити початковий рівень знань та умінь роботи з базами даних – включаючи реляційні бази даних, такі як Microsoft SQL Server або Windows Azure SQL Database.
  Кандидатам рекомендовано мати теоретичні знання про роботу вищезазначених технологій, а також мати практичний досвід роботи з ними.
 • Introduction to Programming Using Java
  Exam 98-388
  Цей іспит початкового рівня направлений на розробників програм та додатків на мові програмування Java.
  Кандидати на складання цього іспиту повинні мати теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування Java, знати її властивості та можливості, а також розуміти, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код Java.
  В іспиті використовується код Java SE, а також синтаксис, сумісний із Java 6 SE останнього релізу.
 • Introduction to Programming Using HTML and CSS
  Exam 98-383
  Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код мовами програмування HTML та CSS, структурувати дані, використовуючи елементи HTML, а також створювати та використовувати стилі за допомогою CSS.
  Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовами програмування HTML та CSS, знання їх властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код HTML та CSS.
 • Introduction to Programming Using JavaScript
  Exam 98-382
  Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код JavaScript, використовувати типи даних, що підтримуються JavaScript, а також розпізнавати та писати код JavaScript для логічного вирішення заданої проблеми.
  Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування JavaScript, знання її властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код JavaScript.
 • Introduction to Programming Using Python
  Exam 98-381
  Кандидати на складання цього іспиту повинні вміти розпізнавати та писати синтаксично коректний код Python, розпізнавати типи даних, що підтримуються Python, а також розпізнавати та писати код Python для логічного вирішення заданої проблеми.
  Від кандидатів очікуються теоретичні знання та практичний досвід роботи (мінімум 150 годин) з мовою програмування Python, знання її властивостей та можливостей, а також розуміння, як писати, коригувати та підтримувати правильно відформатований та детально задокументований код Python.
 • HTML5 Application Developer Fundamentals
  Exam 98-375
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні навички використання HTML5 для розробки клієнтських програм, що застосовуються на сучасних пристроях з підтримкою управління за допомогою сенсорного екрану (комп'ютерах, планшетах, смартфонах). Хоча HTML зазвичай сприймається як веб-технологія, що візуалізується в браузері для створення інтерфейсу користувача, цей іспит сфокусовано саме на використанні HTML5, CSS3, та JavaScript для розробки клієнтських програм.
  Перед складанням іспиту, кандидати повинні досконало оволодіти знаннями на вищезазначені теми, а також мати практичний досвід, пов'язаний з цими технологіями, який можна отримати, пройшовши відповідний курс підготовки, або опрацювавши практичні тренінги та зразки, доступні у Microsoft Developer Network або Microsoft Visual Studio.
 • Software Development Fundamentals
  Exam 98-361
  Цей іспит підходить тим, хто прагне підтвердити основні навички розробки програмного забезпечення. Перед складанням іспиту, кандидати повинні досконало оволодіти базовими знаннями на теми, зазначені в посібнику з підготовки.
  Кандидати на складання цього іспиту повинні мати теоретичні знання та практичний досвід роботи з відповідними технологіями, який можна отримати, пройшовши відповідний курс підготовки, або опрацювавши практичні тренінги та зразки, доступні у Microsoft Developer Network або Microsoft Visual Studio.
Exam Objectives
Мови іспитів: уточнюйте у адміністратора центру тестування:
+38 050 435 32 91
Тривалість: 45-50 хв.
Більше інформації ( перейдіть за посиланням )
Навчальні матеріали МТА
Ціни
Microsoft Technology Associate (MTA) Навчальний курс
2200 грн
MTA Пробний іспит
1100 грн
Microsoft Technology Associate Іспит
1500 грн
MTA Іспит з можливістю перескладання
1900 грн
MTA Навчальний курс + пробний іспит + іспит
4320 грн
Реєстрація на іспит
Заповніть заявку, щоб отримати можливість скласти іспит МТА за ціною 750 грн замість 1500